Võta ühendust +372 6 380 464
(0) toodet 0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Müügitingimused

Käesoleval lehel oste sooritades kinnitab Klient oma nõustumist alljärgnevate tingimustega:

Müügitingimused


Müük toimub siis, kui klient on kinnitanud oma tellimuse internetilehel kaudu. Kliendi tellimuse alusel väljastatakse Kliendi e-posti aadressil tellimuse kinnitus, milles kirjeldatakse tellitav kaup, orienteeruv tarne tähtaeg ja teised olulised tingimused. Nendega nõustumisel tasub Klient pangaülekandega tellimuse kinnituse alusel, millega loetakse ostu-müügi tehing sõlmituks. Kaup lähetatakse koos arvega peale müügisumma laekumist Müüja arvele. Tasumata tellimus tühistatakse 5 tööpäeva möödudes, v.a. juhul kui Klient avaldab soovi tasuda tellimuse eest hiljem. Tasumata tellimuse kinnituse alusel kaupa ei lähetata.


Tooted

www.keevitus.ee esitletud hinnad kehtivad ainult eeltoodud leheküljelt ostes. Teistel internetilehekülgedel ja kauplustel on õigus müüa tooteid erineva hinnaga. Kodulehel olevad tootepildid omavad illustratiivset tähendust ja võivad erineda tegelikust tootest. Toodete kohta on koduleheküljel saadaval kasutusjuhendid, mis ei pruugi olla ammendavad.

Kui kaup on laost otsas

Kui kaup on lõppenud ja Klient tasub tellimuse kinnituse, milles näidatud tarneaeg on pikem kui 30 kalendripäeva, on kliendil õigus oma tellimus tühistada. Tellimuse tühistamisel tagastab Müüja Kliendile tema poolt tasutu.

Transport

Kõik tellimused saadetakse kulleri või postiga. Reeglina toimetatakse kaup Kliendini või kliendi asukohajärgsesse Eesti Post'i kontorisse 3 tööpäeva peale raha laekumist müüja arvele.

Toote tagastamine

Ostetud tooteid saab tagastada vaid juhul, kui saadetud on vale või defektne toode. Kui vale toodet tagastatakse, peab see olema samas seisukorras ning samas pakendis nagu see välja saadeti. Defektse toote puhul peab tootel alles olema seerianumber (kui see algselt seal oli). Klient kannab kõik kulutused seoses toote saatmise ja tagastamisega.